
Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №50 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДНЗ №50
По-перше, вам потрібно зареєструватися на електронному сайті https://reg.isuo.org/ (можна скористуватися прямим посиланням вище)
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА ДО ДИТЯЧОГО САДКА
Метою створення електронного реєстру є зниження корупції в дошкільних закладах.
Щоб записатись в електронну чергу до дитячого садка батькам, необхідно:
· зареєструватись на сайті, створений місцевим органом управління освітою;
· обрати дошкільний заклад;
· у заявці на чергу вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків, бажаний дитячий садок і натиснути "Подати заявку";
· перевірити, що заявку зареєстровано: якщо реєстрація успішна – встановлюється статус "Зареєстровано в черзі";
· відслідковувати статус заявки: якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на "Є можливість зарахування" (повідомлення про це буде на електронну адресу), і буде запропоновано місце в обраному садочку;
· подати необхідні документи для вступу в термін, встановлений місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування. В іншому разі черга автоматично скасовується.
Набір дітей до дитячого саду здійснюється при наявності вільних місць. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація ЗДО письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.
Для зарахування дитини до ЗДО №50 необхідні наступні документи :
1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.
2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).
4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
Для прийому дітей до спеціального закладу дошкільної освіти (групи), а також для прийому дітей з особливими освітніми потребами , необхідно додатково надати:
· висновок психолого-медико-педагогічної консультації або інклюзивно-ресурсного центру;
· направлення місцевого органу департаменту освіти;
· індивідуальну програму реабілітації для дітей з інвалідністю.
Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ЗДО на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідкивід сімейного лікаря, свідоцтва про народження.
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
1. Щоденний ранковий прийом дитини в групу здійснює вихователь, який опитує батьків про стан здоров`я, оглядає гортань і шкіру, вимірює температуру у групі раннього розвитку дитини (в дошкільних - за показниками, в період карантину тощо.)
2. Приводити до закладу тільки здорових дітей. Хворі діти в дошкільну установу не приймаються. Якщо дитина захворіла упродовж дня, вона ізолюється від здорових дітей в ізоляторі і залишається там до приходу батьків чи госпіталізації.
3. Після перенесеного захворювання діти в заклад дошкільної освіти приймаються тільки за наявності довідки лікаря-педіатра з вказівкою діагнозу, довготривалості та проведеного лікування, відомостей про відсутність контакту з інфекційними хворими, а також з рекомендаціями щодо індивідуального режиму кожній дитини.
4. Ранковий туалет дітей повинен проводитися вдома: батьки зобов`язані приводити дитину в заклад дошкільної освіти чистими, охайно та по сезону одягненими.
5. Одяг у дитячих шафах зберігається окремо: пакет для чистої білизни, пакет для брудної білизни, пакет для спортивної форми.
6. Не дозволяється приносити в дитячий колектив та зберігати в шафах ліки, солодощі, фрукти, іграшки та інші предмети.
7. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, так як все це може загрожувати життю і здоров`ю дітей, бути втраченими.
8. Приводити дитину в заклад дошкільної освіти не пізніше 8-ї години ранку.
9. Забирати дитину не пізніше 17.30 год. (для батьків, які оформили заяви до чергових груп - не пізніше 18.30 год.)
10. Якщо дитина захворіла або відсутня через інші причини, батьки повинні негайно повідомити про це персонал закладу дошкільної освіти .
11. Завчасно повідомити вихователя про вихід дитини в заклад дошкільної освіти після її відсутності (за добу).
12. Щодня особисто передавати і забирати дитину у вихователя, не передовіряти особам, що не досягли 16 років та особам у нетверезому стані.
13. Забороняється приводити чи забирати дитину в стані наркотичного або алкогольного сп`яніння, палити на території закладу, заводити чи заносити домашніх тварин, в`їжджати на територію закладу транспортними засобами.
14. Оплату за утримання дитини в закладі дошкільної освіти необхідно здійснювати до 10-го числа місяця, так як ці кошти ідуть на закупівлю продуктів харчування для дітей. У разі невнесення плати в установлені сроки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.
15. Одягати дітей слід по сезону в залежності від температури повітря, в групі - в одно- чи двошаровий одяг, шкарпетки, взуття із задником. Слід пам`ятати, що від одягу залежить комфортний стан дитини, її гарний настрій, стан здоров`я.
16. Конфліктні ситуації не слід вирішувати у присутності дитини, так як це травмує її психіку.
17. Поважати права педагога, не допускати нетактовної поведінки по відношенню до працівників закладу, дотримуватись морально-етичних норм і загальноприйнятих правил спілкування.
18. Виховувати у дітей любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, толерантність, дбайливе ставлення до довкілля.
19. Якщо дитині сподобалася іграшка свого однолітка, слід чемно попросити її у нього.
20. Не можна брати іграшки, дидактичні посібники без дозволу вихователя.
21. Діти дошкільного віку повинні звертатися до дорослих по імені та по батькові.
22. Обладнання групи, іграшки, дидактичні посібники, книги, спортивний інвентар не можна ламати.
23. Про всі зауваження щодо роботи закладу повідомляти вихователя або директора.
24. Виконувати правила внутрішнього розпорядку та дотримуватись установчих документів ЗДО та умов договорів про спільну діяльність між закладом освіти та батьками.